Aktualności

17.11.2022

Zaczytany autobus ponownie wyjedzie na ulice Warszawy

„Zaczytany autobus” to propozycja Instytutu Książki przeznaczona dla wszystkich dzieci i rodziców, którzy kochają czytać. W dniach 19 i 20 listopada br. zabytkowy pojazd z animatorami na pokładzie ponownie wyruszy w trasę ulicami Warszawy. Chcemy w ten sposób przybliżyć małym i dużym pasażerom wartości, jakie niesie wspólne czytanie książek. Tym razem akcja potrwa dwa dni, aby wszyscy chętni będą mogli wybrać się w podróż do krainy wyobraźni.

„Zaczytany autobus” to propozycja zarówno dla dzieci, które już kochają książki, jak i dla rodziców, którzy dopiero chcą przybliżyć swoim pociechom radość, jaką daje czytanie. Przygotowany na tę okazję pojazd będzie czekał 19 i 20 listopada na Placu Konstytucji w Warszawie. Stamtąd w sobotę i niedzielę wyruszy na krótką podróż ulicami stolicy wraz z chętnymi pasażerami.

Start przejazdów zaplanowano na godz. 12:00, 13:30 i 15:00. Niebieski autobus z animatorem na pokładzie zabierze dzieci i ich rodziców w niezwykłą przejażdżkę po Warszawie. Gwarantujemy, że czytelniczych wrażeń i wielu niespodzianek od Instytutu Książki nie zabraknie!

SZCZEGÓŁY:

data: sobota-niedziela – 19-20 listopada 2022 r.

start o godz. 12:00, 13:30 i 15:00

miejsce startu: Warszawa, Plac Konstytucji

Wydarzenie można znaleźć także na Facebooku (TUTAJ). 

Zapraszamy serdecznie rodziców z dziećmi!