Aktualności

10.04.2024

Wyniki konkursu na recenzję DKK za luty 2024 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za luty 2024 roku:

– w kategorii dorośli nagrodę otrzymuje:

Pani Renata Jarzębińska-Skupień z DKK działającego przy Filii Nr 10 Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie, woj. podkarpackie za recenzję książki „Ilustratorki, ilustratorzy” Barbary Gawryluk.

Pani Gabrieli Kansik z DKK działającego przy Bibliotece Publicznej w Oleśnie, woj. opolskie, za recenzję książki „Witaj piękna” Ann Napolitano. 

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymuje:                                                                                          

Ewa Wilk, lat 16, z DKK dla młodzieży działającego przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu - Miejska Biblioteka Publiczna w Mielcu, woj. podkarpackie, za recenzję książki „Loveless” Alice Oseman.

Gabriel Motyl, lat 13, z DKK „Czytaczek” działającego przy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku Filia nr 1, woj. lubelskie za recenzję książki „Włóczna” Louisa de Wohla.

– w kategorii dzieci i młodzież za recenzję rysowaną nagrodę otrzymuje:

Lilianna Litwin, 9 lat, z DKK dla dzieci działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielniku -Filia w Zabratówce, woj. podkarpackie za ilustracje do książki „Pan Kardan i przygoda z vetustasem” Justyny Bednarek.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody prześlemy pocztą.