Aktualności

08.01.2024
Tagi: DKK, konkurs

Wyniki konkursu na recenzję DKK za listopad 2023 roku

Miło nam poinformować, że w ramach całorocznego konkursu na recenzję dla Klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki przyznane zostały nagrody za listopad 2023 roku:

– w kategorii dorośli nagrodę otrzymują:

Pani Anna Pałys z DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia nr 1 w Tarnobrzegu, woj. podkarpackie za recenzję książki „Piach” Urszuli Zajączkowskiej.

Pani Joanna Wieczorek z DKK działającego przy Bibliotece Multimedialnej „Przystań z Kulturą” w Ostródzie, woj. warmińsko-mazurskie, za recenzję książki „Saga o ludziach ziemi. Wpatrzeni w niebo” Anny Fryczkowskiej.

– w kategorii dzieci i młodzież nagrodę otrzymują:                                                                                              

Izabela Rykowska, lat 13, z DKK „Okładka” dla dzieci i młodzieży działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie, woj. lubelskie, za recenzję książki „O kocie, który ratował książki” Sosuke Natsukawy.

Kamil Ruszała, lat 18, z DKK dla młodzieży działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku, woj. podkarpackie za recenzję książki „Zefiryna i księga uroków” Saszy Hady.

– w kategorii dzieci i młodzież za recenzję rysowaną nagrodę otrzymuje:                                                                                              
Maria Głąb, lat 9, z DKK dla dzieci działającego przy Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej w Zalewie, woj. warmińsko-mazurskie, za ilustracje do książki „Mary Poppins powraca” Travers P.L.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane recenzje! Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody prześlemy pocztą.