Aktualności

27.03.2019

Rabka Festival organizuje konkurs na najlepszą promocję czytelnictwa

Rabka Festival ogłasza konkurs na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo. Jego celem jest nagrodzenie osób, które realizują świetne działania wokół książki, a także chęć zebrania najlepszych pomysłów, by nie ulegały zapomnieniu. Konkurs adresowany jest do wszystkich osób i instytucji, dla których ważne jest słowo pisane, bez podziału na środowiska. Przedmiotem oceny jury jest pomysł i jego realizacja.

Laureatem konkursu może być każdy, niezależnie od wieku i miejsca działania, kogo pomysł zachwyci jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i przysłać do 10 maja 2019 r., na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju krótki formularz, który znajduje się na stronie http://www.rabkafestival.pl/aktualnosci/konkursy/

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu „Zwyrtała 2019” i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego. Ponadto laureat otrzyma: możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2019, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. trzydniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Jury przyzna również wyróżnienia.