Aktualności

logo Książnicy Podlaskiej w Białymstoku
02.09.2020

Książnica Podlaska zaprasza na spotkania autorskie on-line

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie on-line w ramach programu DKK orgaznizowane przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku z:

Dorotą Combrzyńską-Nogalą

9 września 2020 roku o godz. 19.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój profil na Facebooku (https://www.facebook.com/ksiaznicapodlaska), gdzie odbędzie się spotkanie on-line ph. „Magia tworzenia – poczuj się jak autor”. Spotkanie skierowane jest do dzieci w wieku 7-12 lat, choć zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Magdaleną Kozieł-Nowak

16 września 2020 roku o godz. 19.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój profil na Facebooku, gdzie odbędzie się spotkanie on-line ph. „Magia tworzenia – poczuj się jak ilustrator”. Spotkanie skierowane jest do dzieci w wieku 7-12 lat, choć zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Katarzyną Wasilkowską

17 września 2020 o godz. 14.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój profil na Facebooku, gdzie odbędzie się spotkanie on-line ph. „Królestwo baśni”. Spotkanie skierowane jest do dzieci od 6. roku życia oraz wszystkich zainteresowanych.

Lidią Iwanowską-Szymańską

24 września 2020 o godz. 12.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój profil na Facebooku, gdzie odbędzie się spotkanie on-line z wykorzystaniem czytania wrażeniowego i literatury dla dzieci. Spotkanie skierowane jest do bibliotekarzy i nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych daną tematyką.

Wojciechem Cesarzem

29 września 2020 o godz. 19.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój profil na Facebooku, na spotkanie on-line z Wojciechem Cesarzem pt. „Przygody grzecznego psa”. Na spotkanie zapraszamy wszystkie dzieci od 9. roku życia oraz rodziców.