Aktualności

fot. Facebook / Księgarnia
25.07.2022

Poznańska księgarnia organizuje dla najmłodszych „Wakacje podszyte literacką przygodą”

Poznańska Księgarnia Z Bajki zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na letnie warsztaty „Wakacje podszyte literacką przygodą”. Zajęcia potrwają od 1 do 27 sierpnia, a w programie są bloki tematyczne poświęcone m.in. Harry’emu Potterowi, Pettsonowi i Findusowi czy Pippi Pończoszance.

„Zabawa jest główną arterią twórczego życia. Impulsem do zabawy może być książka. Jeśli chcecie Państwo powierzyć nam opiekę nad dzieckiem w czasie lata, zapraszamy. Przez wszystkie dni wakacji, każdego tygodnia inna książka” – tymi słowami, skierowanymi zarówno do dzieci, jak i do rodziców, zachęca do udziału w zajęciach Krystyna Adamczak, właścicielka księgarni.

Szczegółowy program „Wakacji podszytych literacką przygodą” prezentuje się następująco:

1.VIII – 5.VIII

Magiczna kuchnia Hogwartu – eksperymenty zielarskie. Poznawanie zasobów dzikiej natury.

8.VIII- 12.VIII

Tropienie tajemnic, dedukowanie i eliminowanie z Biurem Detektywistycznym Lassego i Mai.

16.VIII-19.VIII

Smakowanie samodzielności i mocy przyjaźni z Pippi. Budowanie szałasów – doświadczanie dzikiej natury w przestrzeni lasu, łąki.

22.VIII-26.VIII

Wesołe igraszki z Pettsonem i Findusem. Wędkowanie i fantazjowanie. Zdobywanie sprawności manualnych.

Zajęcia będą się odbywały codziennie od 8:00 do 16:00 w przestrzeni domu i ogrodu Hoteliku Oddech przy ulicy Widłakowej 11 w Poznaniu. Organizatorzy zapewniają dzieciom śniadania, obiady oraz dużo owoców i warzyw na przekąski przez cały dzień, a do picia wodę z miętą. Zajęcia kosztują 600 zł/1 tydzień.

Rezerwacja miejsc jest możliwa pod adresem mailowym krystyna@ksiegarniazbajki.pl

źródło: Rynek-Ksiazki.pl