Aktualności

13.11.2018

Konkurs „Zostań krzewicielem inkunabułów”

Teraz każdy może stać się „Krzewicielem Kultury”! I zarazem sporo na tym zyskać! „Krzewiciele Kultury” to konkurs związany z największą akcją promującą czytelnictwo w Polsce – Czytaj PL. Włączając się w nią czynnie można stać się właścicielem czytnika ebooków, smartfona, czy czytelniczej koszulki z limitowanej serii. Ale wśród „Krzewicieli Kultury” nie ma przegranych – każdy uczestnik otrzyma kod z rabatem 40 procent na ebooki.

Zadanie postawione przed uczestnikami konkursu „Krzewiciele Kultury” jest proste: należy wydrukować plakat pobrany ze strony CzytajPL.pl. Następnie wystarczy powiesić plakat akcji w swojej miejscowości, w możliwie najlepiej widocznym miejscu, w którym będzie miało do niego dostęp jak najwięcej osób. Może to być stołówka w miejscu pracy, osiedlowa biblioteka albo słup ogłoszeniowy. Tym samym uczestnik podzieli się dostępem do książek z innymi – na każdym plakacie umieszczono kod pozwalający na darmowe wypożyczanie 12 bestsellerowych ebooków. Ostatni krok to sfotografowanie wyeksponowanego plakatu i zgłoszenie zdjęcia do konkursu poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie:
https://app.smartsheet.com/b/form/86eb0075e6204878972421a4a4484663

Zdjęcie wywieszonego plakatu należy zgłosić za pomocą formularza do 30 listopada. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie mogą wypełnić dowolną ilość zgłoszeń. Każdy uczestnik konkursu po przesłaniu zdjęcia otrzymuje kod rabatowy obniżający cenę ebooków nieobjętych innymi promocjami o 40 procent (pięciokrotnego wykorzystania). Na zwycięzców czekają: 50 sztuk wyjątkowych czytelniczych koszulek z ilustracjami Pawła Króla, 3 smartfony Huawei, 3 bony na e-booki od Woblink.com (o wartości 500 zł, 250 zł i 100 zł), czytnik PocketBook Touch Lux 4 oraz czytnik PocketBook Basic Lux 2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 grudnia na fanpage’u CzytajPL.

Szczegółowy regulamin konkursu: akcja.czytajpl.pl/konkurs_krzewiciele.pdf