Aktualności

11.10.2021

IV Festiwal Literatury Dziecięcej „Koci Łapci” w sobotę w Gdyni

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i Gdynia Rodzinna zapraszają na IV Festiwal Literatury Dziecięcej „Koci Łapci”. Celem wydarzenia, które odbędzie się w sobotę 16 października w Muzeum Emigracji w godzinach 10.00-14.00, jest promocja kameralnych, ulubionych gdyńskich księgarni.

Podczas Festiwalu odbędą się spotkania z autorami książek, księgarzami, warsztaty, premiera najnowszej książeczki gdynieczki “Legenda o Zbóju Bernardzie” oraz kameralny koncert Agaty Świętoń.

Gościem festiwalu będzie także autorka serii książeczek dla dzieci wpisanej na złotą listę książek „Cała Polska Czyta Dzieciom” pt. “Florka”, Roksana-Jedrzejewska-Wrobel. O godzinie 10 odbędą się spotkanie i warsztaty dla dzieci „Uczucia, co to takiego?”. Nadzór merytoryczny nad wydarzeniem objęła Księgarnia Vademecum.

Specjalną ofertę książkową przygotują księgarnie Róża Wiatrów, KOGA, PolAnglo, Portowa, Vademecum i Szymelka.

W ramach atrakcji dodatkowych w środę 20 października w księgarni Róża Wiatrów odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci 4-5 letnich, a w piątek 22 października głośne czytanie książki dla trzy i czterolatków, w godz. 11.00-12.00.

Szczegóły na stronie www.gdyniarodzinna.pl oraz na fb/Gdynia Rodzinna.

[źródło: gdyniarodzinna.pl]