Październikowe spotkania autorskie w podlaskich klubach

01.10.2017
#
  • plakat DKK

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz Dyskusyjne Kluby Książki z województwa podlaskiego zapraszają na spotkania autorskie:

Aneta Zamojska - certyfikowany trener, coach, Mistrz Praktyk NLP, wykładowca akademicki, była dziennikarka. Jej  pasją jest wspieranie innych w rozwoju. Z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: „Psychologia zarządzania w  gospodarce” na Uniwersytecie Wrocławskim oraz „Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce. Audyt funduszy unijnych”. Obecnie kierownik Szkoły Artystycznej. Autorka powieści „Sekundy do szczęścia”, która ukazuje trzy wersje życia kobiety. Za każdym razem jest ta sama bohaterka, ale inni wybierani mężczyźni, którzy mają duży wpływ na jej życie.

października 2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Surażu, ul. Bielska 4, godz. 16.00

5 października 2017

Filia Biblioteczna w Zambrowie, ul. Aleja Wojska Polskiego 25, godz.18.

Joanna Kruszewska - białostoczanka, studia ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim, wydział pedagogiczny, edukacja początkowa z reedukacją. Mówi o sobie, że wywodzi się z rodziny czytającej, tak więc nie odbiegając od pozostałych członków rodziny zainteresowała się książkami dość wcześnie. Autorka wielu powieści obyczajowych. Pierwsza książka ukazała się w 2009 roku „Aby do mety”, ostatnia w 2017 pt. „Dom samotnych”. Jej książki ukazują zwykłe, ale jakże ważne sprawy dotyczące każdego z nas. Bohaterowie nie ustają w wysiłkach, by swoje życie wyprowadzić na właściwe tory.

4 października 2017

Filia Biblioteczna nr 2 Książnicy Podlaskiej w Białymstoku, ul. Kozłowa 4, godz. 17.00 

Katarzyna Zyskowska-Ignaciuk - absolwentka dziennikarstwa i marketingu. Mieszka w Warszawie, w wolnych chwilach wędruje po górach. Autorka licznych powieści obyczajowych, m.in. trzytomowej serii „Upalne lato”, „Nie lubię kotów” czy „Wiecznej wiosny”, a także zbeletryzowanych biografii: Marii Skłodowskiej-Curie pt. „Zanim” oraz K.K. Baczyńskiego „Ty jesteś moje imię”, która w 2015 na Festiwalu Literatury Kobiet „Pióro i Pazur” otrzymała tytuł „Książki bez granic”.

17 października 2017

Gminna Biblioteka Publiczna w Gródku, ul. G.A. Chodkiewiczów 4, godz. 10.45
Miejska Biblioteka Publiczna im. T. Rakowskiego w Hajnówce, ul. 3 Maja 45, godz.13.30