Polska na Międzynarodowych Targach Książki w 2009 r.


W 2009 roku Instytut Książki organizuje wspólne stoiska polskich wydawców na Międzynarodowych Targach Książki w:
  • Jerozolimie (15-20 lutego 2009)
  • Paryżu (13-18 marca 2009)
  • Bolonii (23-26 marca 2009)
  • Londynie (20-22 kwietnia 2009)
  • Buenos Aires (23 kwietnia – 11 maja 2009)
  • Nowym Jorku (28-31 maja 2009)
  • Pekinie (3-7 września 2009)
  • Frankfurcie (14-18 października 2009)
  • Moskwie (2-6 grudnia 2009)
Zasady uczestnictwa wydawców w polskim stoisku:
  • opłaty za uczestnictwo: 1 półka – 450 PLN netto, 1 regał – 1700 PLN netto
  • standardowa półka ma długość ok. 90 cm. Na regał składają się 4 półki.
  • w przypadku Targów Frankfurckich istnieje możliwość rezerwacji stolika na cały czas trwania targów w cenie 500 zł netto (przy minimalnym zamówieniu 1 regału).
  • ze względów logistycznych IK zastrzega sobie prawo do ograniczenia liczby zamówionych regałów
  • zgłoszenia prosimy kierować do Instytutu Książki. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go zarówno e-mailem (biuro@instytutksiazki.pl, j.czudec@instytutksiazki.pl) jak i pocztą (oryginał z podpisem).
Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na załączonych (osobnych) formularzach w następujących nieprzekraczalnych terminach:
* w Jerozolimie, Londynie, Buenos Aires, Nowym Jorku i Pekinie możliwe jest zamówienie maksymalnie 1 regału.

IK organizuje też stoiska informacyjne (bez akwizycji wydawców) na Targach Książki w:
  • Wilnie (12-15 lutego 2009)
  • Lipsku (12-15 marca 2009)
  • Lwowie (10-13 września 2009)
Świadczenia IK w ramach opłaty za uczestnictwo:
  • transport książek i materiałów z Krakowa na targi w ilości adekwatnej do wykupionej powierzchni ekspozycji
  • wpis do katalogu targowego (pod warunkiem terminowego dostarczenia treści wpisu)
  • umieszczenie logo i nazwy wydawnictwa na fryzie
  • obsługa recepcyjna (prosimy o przekazanie nam terminarza spotkań targowych, nazwiska osoby obecnej na targach i telefonu kontaktowego)
  • w miarę możliwości dostęp do internetu na stoisku
  • 1 bezpłatna wejściówka


« Powrót





autora
książki
na stronie
fragmentu
aktualności




Imię:
Email:
Pobierz regulamin
Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem newslettera i akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204;)





W Polsce zarejestrowanych jest ponad 31 000 wydawnictw. Jednocześnie koncentracja na rynku jest bardzo duża. Udział dwustu największych wydawnictw branży wynosi prawie 98 proc.więcej »




© 2003-2012 Instytut Książki identyfikacja wizualna by